KAZIMA MÜHÜR - Kazıma İmza Mühürü Ebat ve Modelleri

KAZIMA İMZA MÜHÜRÜ - PİRİNÇ KAZIMA MÜHÜR - YASAL KAZIMA MÜHÜR

Bu sayfamızda Kazıma imza mühürü çeşitleri, modelleri, ebat ve ölçüleri hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Kanun Numarası: 1086 | Kanun Kabul Tarihi: 18/06/1927
Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi: 02, 03, 04/07/1927  Resmi Gazete Sayısı: 622, 623, 624

Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanunu (MÜLGA) -  Madde 297 :

Mühür veya bir alet vasıtasiyle vazolunan imza veya cüzdan ile muamele icrasını itiyat etmiş olan müesseselerde muamelenin iptidasında tâyin olunup bir sureti hesap defterine veya cüzdana mevzu bulunan mühür veya imza ile yapılacak muamele muteberdir. Bundan başka imza vaz'ına muktedir olamıyan veya yazı bilmiyen şahsın heyeti ihtiyariye ve mahallince mâruf iki şahıs tarafından tasdik edilmiş ve el ile yapılmış bir işaret veya mühür istimal etmesi caizdir.

Kazma imza mühürleri firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Kullanılan malzeme pirinçtir. İşlenmesi ve kazınması oldukça kolaydır. Daimi olarak stoklarımızda mevcuttur. Toptan veya Perakende olarak firmamızdan temini mümkündür. Firmamızdan yazılmış ürün temin edebilirsiniz.

 

01 KAS 2014
01 KAS 2014
01 KAS 2014
01 KAS 2014

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap