BAYRAK KUMAŞININ ÖNEMİ

 

BAYRAK KUMAŞININ ÖNEMİ

Bayrak ve Bayrak ürünlerinde kumaş ve baskı kalitesinin önemi büyüktür. Çünkü Bayrak; Her türlü hava muhalefetine (yağmur, kar, rüzgar, fırtına ,güneş , soğuk , sıcak v.b.)çeşitli hava şartlarına direkt olarak muhatap olan dünyadaki tek TEKSTIL ürünüdür. Bu nedenle bayrak kumaşı her türlü hava şartlarına dayanıklı olan iplik ve kumastan özel olarak imal edilmesi gerekmektedir. Bayrak kumaşlarının doku özelliği ile rüzgarı gözenekleri arasından geçirebilmeli, dolayısıyla dalgalanma özelliği olmalıdır. Ayrıca iplik kalite sininde iyi olması gereklidir.Çünkü Bayraklar yüksek yerlerde bulunduğundan rüzgar ve fırtına gibi etkenlere dayanıklı olması gerekmektedir.
Bayraklarda baskı kalitesinin yağmurda akmama ve güneşten solmama gibi özellikleri olması gerekmektedir. Ayrıca göndere çekilen bayraklarda logonuzun net bir şekilde arkaya geçmesi önemlidir. Bunun için kumaş ve baskı kimyasallarının birbiriyle uyumlu olması sağlanmalıdır. Ancak bu şekilde ideal bir bayrağın sahibi olabilirsiniz.
İmal ettiğimiz bayraklar bu özelliklere sahiptir. Diğer bayraklardan en az iki misli daha uzun ömürlüdür. Dolayısıyla imal ettiğimiz bayraklar kullanma süresi açısından sayın müşterilerimize daha ucuza mal olmaktadır.
Bayrak İmalatımız esnasında kumaş’a olduğu kadar; baskı ve ipliğine ve konfeksiyon dikişine de azami derecede özen ve dikkat gösterilmektedir.
Fiyatı ucuz olan bayrak tüketicisine daha pahalıya mal olmaktadır.Çünkü ucuz malzeme adi iplik ve kalitesiz bir işçilik ile imal edilmiş bayraklar dayanıksız olmakta çok kısa sürede deforme olup yenisinin alınmasını şart koşmaktadır.Bu yüzden bayrak alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.Kumaş kalitesi,baskı kalitesi,iplik kalitesi gibi dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. T.S.E kalite belgeli bayraklar bu özellikleri taşımaktadır.Ürettiğimiz her bayrakta bu özelliği başta kendimiz görmek istediğimizden müşterilerimize olabildiğince kaliteli ve uzun ömürlü Bayraklar vermek istemekteyiz.

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap