TOKİ BAYRAĞI - TOKİ Toplu Konut İdaresi Bayrak ve Flamaları

TOKİ BAYRAĞI - TOKİ TOPLU KONUT İDARESİ BAYRAĞI - TOKİ GÖNDER BAYRAĞI

TOKİ Toplu Konut İdaresi Bayrağı daimi olarak çeşitli kalite ve farklı kumaş cinslerinde stoklarımızda mevcuttur. Standart olarak kullanılan ölçüler 70x105 cm ve 100x150 cm dir. Masa bayraklarında ise ölçü 15x22,5 cm 'dir. Makam odalarında kullanılan 100x150 cm standart ölçüdeki saten makam flaması tela kaplamalı ( Telalı Makam Flaması ) veya klasik çift kat satene dijital tekstil baskılı baskılı olarak imal edilmektedir. Kırlangıç flamaları, üçgen süsleme flamaları ve diğer süsleme bayrakları ile direğe çekilecek olan gönder bayrağı veya diğer kullanımlar için istenilecek olan farklı ölçülerdeki bina süsleme bayrağı ve flamalar için özel imalat ve üretimimiz mevcuttur.

TOKİ Toplu Konut İdaresi Bayrağı

 

EN ÇOK KULLANILAN STANDART TOKİ GÖNDER BAYRAĞI ÖLÇÜLERİ

70x105 cm  ve 100x150 cm dir. Firmamız her ebatta bayrak baskısı yapmaktadır. Firmamızdan daimi olarak temini mümkündür. Kaliteli olarak imal edilmektedir. 1. Sınıftır.

 

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap