Pirinç Bariyer - Klasik Model - BRP01

BRP01 KLASİK MODEL PİRİNÇ BARİYER - PİRİNÇ BARİYER İMALAT ve ÜRETİMİ

Klasik model pirinç bariyerlerde ana malzeme pirinçtir. Firmamız tarafından imal edilip üretilen Pirinç Bariyerler de en çok tercih edilen bariyer türüdür. Klasik modeldir. Başta Atatürk köşeleri olmak üzere, protokol, sunum, Koruma gerektiren alanlar, sergiler, v.b. diğer alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. İki bariyer arasına kadife bariyer kordonu, halat, zincir v.b. ek aparatlar ile kullanılmaktadır.

STANDART EBATLAR
Yükseklik-Boy : 80 cm
Taban Çapı : 23 cm
Direk Çapı : 3,2 cm
Ağırlık : 4,800 Gr. ( 4,8 Kg )

 

Pirinç Bariyer - Klasik Model

 
 
Pirinç Bariyer - Klasik Model
 
Pirinç Bariyer - Klasik Model
 
 

Pirinç bariyer ve bu bariyerlerde kullanılan bariyer kordonları firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Firmamızdan daimi olarak temini mümkündür. Ürünlerimiz kalitelidir. 1. Sınıf malzeme ve işçiliğe sahiptir.

 

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap