MEB Beyaz Bayrak Projesi - TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL

Firmamız MEB Beyaz Bayrak ( Temiz Okul, Sağlıklı Okul ) Bayrak ve Flaması İmal ve Üretimi Yapmaktadır.

 
Milli Eğitim Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığı Ortak Çalışması olan Beyaz Bayrak Projesi İndirmek için tıklayınız.  PDF Olarak İndir
 
Pdf uzantılı dosyalar için Adobe Reader programını kendi sunucularımızdan indirmek için tıklayınız. Adobe Reader 5.0 İndirmek için tıklayınız
 
MEB Beyaz Bayrak proje kapsamı, Temiz Okul, Sağlıklı Okul
 
Eğitim kurumlarının temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi, okul sağlığının daha iyi düzeye çıkarılması amacıyla, 03.08.2006 tarihinde, Bakanlığımız ile Sağlık Bakanlığı arasında “Beyaz Bayrak İşbirliği protokolü” imzalanmış, söz konusu protokol kapsamında, belirlenen kriterlere göre denetlenen okullardan, denetim sonucunda 100 puan üzerinden, 90 ve üzeri puan alan okullara, iki yıl için geçerli olan, okul sağlığını ve temizliğini simgeleyen"Sertifika", “Beyaz Bayrak” ve “Prinç Levha”  verilmektedir. 
 
MEB Beyaz Bayrak proje kapsamı, Temiz Okul, Sağlıklı Okul Bayrak ve Flamaları
 
Beyaz Bayrak Projesi
 

YENİ - MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması

YENİ - MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması

YENİ - MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Sertifikası ( ORİJİNAL )
 
YENİ - MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Sertifikası ( ORİJİNAL )
 
 

MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Pirinç Tabela ve Levhası  TAM STANDART ÜRÜN

MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Pirinç Tabela ve Levhası firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Standart levha ölçüsü 30x45 cm dir. Levha pirinç malzemeye asit indirme ( korezyon ) yöntemi ile renkli olarak yapılmaktadır. MEB Yönetmeliğine tam uygun levhadır.

Standart  Ölçü - METAL LEVHA ( Ahşap Hariç ) : 30x45 cm
Ahşap Ölçüsü Dıştan Dışa : 34x49 cm
Ürün ve Metal Özelliği : Pirinç asit indirme ( korozyon-oyma) sonrasında renkli oto boyası ile boyanıp hava şartlarına dayanıklılık açısından akrilik vernik uygulanmaktadır.
Ürün İçeriği ve Teslimat Şekli : 1 Adet Ahşap Kaide + 1 Adet Metal Levha + 4 Adet Gizli Vida Başlığı ve Montaj Vidası - Özel paket ile yollanır.
 
 

Temiz Okul Sağlıklı Okul Pirinç Tabela

 

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap