Damla Bayrak

 

Kaliteli Damla Bayrak İmalatçısı - Damla Bayrak İmalatı - Damla Bayrak Üreticisi - Damla Bayrak Yapan - Damla Bayrak İmalatçısıTanıtıcı Reklam Bayrakları - Damla Bayrak Ölçüleri - Standart Damla Bayrak Ebatları - Beach Flag - Flying Banner - Firmamızda imal edilip üretilmektedir.
 
Tanıtıcı bayraklardan en çok kullanılan bayraklardan biriside Damla Bayraktır. Su damlası görüntüsüne benzemesinden dolayı bu adı almıştır. Farklı ebatlarda imal edilip üretilen damla bayrakların firma tanıtımınızda çok etkin bir rolü bulunmaktadır. Kullanılan ürün ve malzeme açısından farklılık gösteren damla bayraklar için en sık kullanılan ölçülere gelince;
 
100x200 cm Damla Bayrak
Direk boyu 3,5 metredir. Kullanılan bidon 20 Lt. dir. Baskıda kullanılan kumaş Rashell dir. Direkler Alimünyumdur. İsteğe bağlı olarak çantalı veya çantasız olarak teslim edilir.
 
120x240 cm Damla Bayrak
Direk boyu 4 metredir. Kullanılan bidon 20 Lt. dir. Baskıda kullanılan kumaş Rashell dir. Direkler Alimünyumdur. İsteğe bağlı olarak çantalı veya çantasız olarak teslim edilir.
 
110x270 cm Damla Bayrak
Direk boyu 4,5 metredir. Kullanılan bidon 20 Lt. dir. Baskıda kullanılan kumaş Rashell dir. Direkler Alimünyumdur. İsteğe bağlı olarak çantalı veya çantasız olarak teslim edilir.