Bayrak Direği Boncuğu Aparat ve Aksesuarları - Boncuk

BAYRAK DİREĞİ BONCUĞU APARAT VE AKSESUARLARI - BONCUKLAR

Bayrak direklerinde kullanılan ve Bayrağın direğe dolaşmasını engelleyen çok önemli bir aparttır. Bu aparatın ikinci çok önemli işlevi ise içten makara sistemli direklerde Bayrağın aşağı indirinmesinde direğin sabitliğini kullanarak kolayca Bayrağın indiririlmesine yardımcı olmaktadır. Her kalite ve özellikte imal edilmektedir. Bayrak direği boncuğunu firmamızdan toptan veya perakende olarak almanız mümkündür. Firmamızda daimi olark stokludur. İstenilen her ebatta işmalat yapılmaktadır.

ÜRÜNLERİN TAMAMI BELİRLİ BİR KALİTE ANLAYIŞI GÖZETİLEREK ÜRETİLMEKTEDİR. KULLANILAN MALZEMELER ALANINDAKİ EN İYİ VE KALİTELİ ÜRÜNLERDİR. UYGULANAN İŞÇİLİK EN ÜST DÜZEYDEDİR.

01 MAR 2019

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap