Ayrıcalıklar

Firmamız; "kaliteyle tanışın" sloganı ile faliyetine başlamış ve aynı kaideyi bozmadan kaliteyi günümüz şartlarında olabilecek en uygun fiyatlarla sunmayı kendisine pirensip edinmiştir. Firmamızda siz değerli müşterilerimize bir takım kolaylıklarda sunulmuştur. Bu kolaylıklar daha anlaşılır ve katagorize edilmiş menü sistemi, üyelik sistemi, kargo takip sistemi, güvenli dosya aktarım ve depolama sistemi, sipariş takip sistemi, daha fazla resim ve daha fazla bilgi web sitemizde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Üyelik Sistemi :Müşterilerimizin alım yaptığı miktara göre otomatik veya tarafımızca manuel olarak yapılan; Altın üye, Gümüş üye, Bronz üye diye çeşitli üyelik sınıflarına ayırdık. Altın üyeler tüm modüllerden tam ve eksiksiz olarak yararlanmakta, daha fazla resim, daha fazla açıklama, ve onlara tanınan bir takım ayrıcalıklardan yararlanma gibi özelliklere sahiptir. Gümüş üyelerde altın üyelerin faydalandığı bu özelliklerin biraz altında özelliklerden faydalanmakta, bronz üyeler ise normal müşterilerden daha fazla bilgi ve özelliğe erişmektedir. her üç gruptada sipariş ve kargo takip sistemi, ayrıntılı ürün detayı mevcuttur.
 
Kargo Takip Sistemi : Ulusal Bayrak ve Reklamcılık Ltd. Şti. 'den yapmış olduğunuz alışverişlerinizin kargo durumunu kendi web sitemiz üzerinden, tek bir noktadan takip edebilirsiniz. Üyeler geçmişe yönelik siparişlerini neler aldığını hangi tarih ve saatte aldığı takip edebilir sorgulama yapabilir.
 
Güvenli Dosya Aktarımı : Siz değerli müşterilerimizin önem durumu fark etmeksizin bizim için değerli olan dosyalarınızı bu bölümden hem hızlı hem güvenli olarak transfer edebilirsiniz. Üyelerimiz için geliştirdiğimiz bazı özellikler eklenmiş bu dosya paylaşım ve aktarım modülünde gönderdiğiniz dosyaları görebilir tarafımıza aktarabilir veya size gerekli olduğunda aynı modülden kendi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.
 
Katagorize Edilmiş Menü Sistemi : Siz değerli müşreilerimizin aradığı ürün veya bilgiye en hızlı ve kargaşadan olabildiğince ayrıştırılmış menü sistemi, sizlere vakit kaybı ve gereksiz arama yapmak gibi zahmetlerden kurtaracaktır.
 
 
Ayrıştırılmış Resim Galerisi : Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tarafımıza gelen isteklerden biriside resim arşivinin geliştirilmesi ve katagorize edilmesiydi. Bizlerde bu isteğe cevap verebilmek için anlaşılır, net, ve ayrıntılı resim arşivini hizmetinize sunduk. Bu arşivin boyut sınırı olmadığından zaman zaman ek resimler eklenmektedir.
 
Genel Bilgiler : Web sitemizde siz değerli müşterilerimizin internette aramak ve bulmak zorunda kaldığı alanımız dahilince veya size faydalı olacağını hissettiğimiz konular, yönetmelikler, kanunlar ve daha nice bilgileri siz değerli müşterilerimizle paylaşmak bize büyük keyif ve mutluluk vermektedir. Bu alanda da diğer alanlarda olduğu gibi her hangi bir kota veya sınırlama olmadığından bu bölümde sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda geliştirilecektir.

Sipariş Modülü : Tarfımıza vereceğiniz siparişleriniz için web sitemizdeki sipariş formumuzu doldurmanız kafidir. Bu form sayfasında sizlere gerkli olabileceğini düşündüğümüz bazı bilgilerde yer almaktadır.

 

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap