Kalite Anlayışımız

Değerli Müşterilerimiz

Firmamız ürettiği her üründe o ürünü en iyi imal etme şekli, yöntemi, kullanılacak malzeme gibi etmenleri öncelikle en iyi yapan yerlerden araştırmaktadır. Eğer en iyi yapan yurt dışı ise o firmaların ürünleri incelenmekte, nasıl yapıldığı, yapımında nelerin ne şekilde kullanıldığı, uygulamayı yapan kişilerin nelere dikkat edip hangi noktaların detay olduğu gibi hususlara özen göstermekte ve titizlikle incelemektedir.
Firmamız kaliteli ürün üretmek için sürekli olarak ARGE çalışması içerisindedir. Ana prensibimiz kaliteli ürün kaliteli makinelerle çıkar ve kaliteli ustaların elinde hayat bulur. Bu konuya sonsuz değer vermekteyiz.
Amacımız en ucuzu üretmek değil; en kaliteliyi üretebilmek. Bunu yaparken gerekirse maliyetin düşmesi için alımını yaptığımız ürünlerin sayısını arttırarak ve firma mali yapısını nakit yönünde kullanarak aynı ürünü daha ucuza alarak daha ekonomik ürünler üretmeye ve halkımıza kaliteyi daha ekonamik hale getirmeye gayret etmekteyiz.
 
Unutmadıklarımız,
- Kaliteli bir ürün ancak kaliteli malzeme, kaliteli makine, kaliteli işçi ve işçilikle çıkar.
                                                                                             Mehmet BOZDEMİR
Kaliteli bir ürün ucuza üretilmediği için ucuzada satılmaz. Ancak kaliteyi taklit eden ve ucuz işçilik ve malzeme ile üretilen ürünler ucuza üretilir ve ucuza satılır.
                            Mehmet BOZDEMİR
Kaliteye gönül vermek kaliteli hareket etmek kaliteli davranmak ve kaliteli bir yaşamla bağdaşmalıdır.
Mehmet BOZDEMİR
Kalite ayrıcalıktır. ( Firma sloganımız )
Mehmet BOZDEMİR

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap