Hakkımızda

 

Firmamız, faaliyetine başladığı ilk günden bu yana aynı heyecan, azim, coşku ve titizlikle kendi alanında yaptığı kaliteli imalatlar ve kaliteli hizmeti ile dün olduğu gibi bugünde aynı duygularla yoluna devam etmektedir.

 Bugün de günün mevcut şartlarına bağlı kalarak katlanan toplam kalite anlayışı ile hizmet ve imalat yoluna gün geçtikçe hem bilgisel, hem de imalatın her aşamasında kullanılan makine parkurunu yenileyerek arttırmak ve güncellemek arzusu ile güçlenerek devam etmektedir.

 Aldığı bu güçle öncelikle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti günümüz şartlarında olabilecek en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktadır.
Firmamız da sizlerin menfaatleri doğrultusunda çeşitli hizmet alt tabanları bulunmaktadır. Bizi tercih eden siz değerli müşterilerimizin firmamıza yaptırdığı tüm işler büyük veya küçük ayırt edilmeksizin saklanmakta ve düzenli aralıklarla yedekleri alınmaktadır.
Bu sayede hem acil işlerinizin yanı sıra, hemde rutin işlerinizde hız kazanılmaktayız, ve aynı zamanda standart açısından da bir önceki işle aynı ölçü ve özellikte çalışma yapılmaktadır.
Hizmet verdiği tüm ürün ve ürünler konusunda güncel olan, başta araştırmacı ve lider olma arzusu ile daha dikkatli ve titiz, bilimci, akılcı, değişime açık, mükemmeliyetçi görüş, ve en önemlisi müşteri odaklı, müşteri istek ve önerilerini dinleyerek ve bu görüşleri kendi bilgi ve tecrübesi ile birleştirmek suretiyle en iyi sonucu, çözümü getirmeye çalışan kendi alanında lider olma arzusu ve heyecanı içerisinde başta Türkiye ve akabinde de bir dünya şirketi olmak çabasındadır.

Halen ilk günkü yüksek istek, arzu ve heyecanla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Müşterilerimizin kendilerini daha huzurlu bir ticaret yapılan, kafalarında problem kalmayacak derecede emin olabilecekleri bir şirketle tanıştırmak ve aldığı hizmet ve ürünler açısından kendilerini mutlu hissetmelerini sağlayacak üstün kaliteli ürünler üretmek, bunları geliştirmek ve siz değerli müşterilerine bilinçli bir imalatçı firma olduğumuzu göstererek sektörünün ve ülkesinin gelişmesine katkı sağlamak, iş potansiyelini ve müşterilerini artırarak istihdam sağlamak , çalıştırdığı personel sayısını artırarak milli refahlığa katkıda bulunmak, günümüz şartlarına uygun, üstün kaliteli, estetik ve fark edilen ürünler tasarlamak ve üretmek, ürettiği ürünlerde garanti verebilecek kaliteli ve üstün hizmetler sunmak firmamızın ana ilkelerini oluşturmaktadır.

Mevcut personellerimizi de bu bilinçle yetiştirmekteyiz. Amacımız yalnızca hizmeti sunmak değil, bu hizmeti sunarken siz değerli müşterilerimize her birinizin ayrı ayrı değerli olduğunuzu içten tavır ve konuşmalarımızla da hissettirmektir.
Bizi tercih eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz. Saygılarımızla.
Ürünlerimiz dosyası
 
Satışını yaptığımız birçok ürünü üreten makinalara sahibiz. Kendi bünyemizde gün geçtikçe artan ve yenilenen makine, kalıp ve daha birçok imalat elemanlarına sahibiz. Bu sayede sizlere başka yerlere bağmlı kalmadan tek noktadan hizmet vermekteyiz
Başlıca ürünlerimiz olan; Türk Bayrağı her ebat ve kumaş çeşitliliğinin yanı sıra farklı kalitelerde de imal edilmektedir. Atatürk ürünleri olarak ta; Atatürk posteri, kumaş Atatürk posteri, branda Atatürk posteri, çerçeveli Atatürk posteri, Atatürk resmi, Farklı materyallerden ve farklı ürünlerden imal edilen Atatürk büstü, Pirinç Atatürk büstü, Bronz Atatürk büstü, krom Atatürk büstü, Fiber Atatürk büstü, polyester Atatürk büstü, Fiber Glass Atatürk büstü ile Atatürk maskı, pirinç Atatürk maskı, krom Atatürk maskı, bronz Atatürk maskı, polyester Atatürk maskı, Fiber Atatürk maskı, fiber glass Atatürk maskı, Atatürk heykeli, bronz Atatürk heykeli, Fiber Atatürk heykeli, Atatürk rölyefi ve Atatürk heykelcikleri, Logolu bayraklar, flama imalatı, tüm askeri fors ve flamalar, birlik flamaları, ve bu flamaların takılacağı başta otofors direği, otofors bayrağı ve Makam Bayrak direkleri, Masa Bayraklarında kıllanılan her çeşit masa bayrak direği, Tüm Dünya ülkelerinin bayrakları, her çeşit mesa bayrağı imalatı, şilt, plaketlerde zengin ürün portföyü, ahşap plaket, kristal plaket, metal plaket, suplimasyon baskılı plaket, ısı tranferi ile yapılan plaketler, kristal plaket, mermer plaketlerin yanı sıra her çeşit masa isimliği, ahşap masa isimliği, mermer masa isimliği, pirinç masa isimliği, krom masa isimliği, özel imalat masa isimlikleri, tören , merasim çelengi, metal çelenk çeşitleri, bakır dövme çelenk, ve her çeşit çelenk çeşitinin yanı sıra çok zengin rozet , Türk Bayrağı, rozeti, Atatürk rozeti, gümüş Atatürk rozeti, altın Atatürk rozeti, altın Türk Bayrağı rozeti, gümüş Türk Bayrağı rozeti, gümüş rozet, altın rozet, Atatürk heykeli, Türk büyükleri nin heykeli, heykelcikler, yaka isimliği, personel isimliği, personel kartı, giriş kartı, süsleme bayraklar, hatıra bayrakları, ve her çeşit Türk Bayrağı ürünlerimiz, dış mekan bayrak direği ve direk çeşitleri, paslanmaz çelik bayrak direği, metal bayrak direği, ve her materyalden bayrak direği , pirinç masa bayrak direği, krom masa bayrak direği, Türk Büyükleri resimleri, Atatürk köşeleri ilede hizmetinizdeyiz. Daha fazla ürün çeşidi için lütfen ürünlerimiz sayfasını ziyaret ediniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ulusal Bayrak ve Reklamcılık Ltd. Şti. Mehmet BOZDEMİR

 

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap