Telalı Saten Türk Bayrağı - TELALI BAYRAK - TÜRK BAYRAĞI

TELALI MAKAM TÜRK BAYRAĞI - TELALI BAYRAK - KALİTELİ İMALAT ve ÜRETİM

TELALI MAKAM BAYRAKLARINDA BAYRAK VE MAKAM BAYRAK DİREĞİ AYRI AYRI SATILMAKTADIR.
TÜM ÜRÜNLER DAİMİ OLARAK STOKLUDUR.

Genellikle makam odalarında kullanılır. Ölçüsü 100x150 cm dir. Aksi belirtilmediği sürece satenden imal edilir. Saçaklı ( püsküllü ) veya saçaksız ( püskülsüz ) olarak yapılır. Farklı kalitelerde ve farklı kumaş cinslerinde imalatı vardır. Kaliteli olması ve üretilmesi makamı temsil ettiği için önemlidir. Telalı Makam Bayrakları firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Sevkiyat şekli ise özel karton kutusu ile yapılmaktadır. Yerli tela veya ithal tela ile yapılan bayrakların tamamında dikkatlı ve özenle imalat yapılmaktadır. Ürün devamlılığı firma garantimiz altındadır. Firmamızdan makam bayraklarının takılacağı Pirinç ve Krom-Nikel makam bayrak direklerinide temin edebilirsiniz.

Makamda Tela Kaplamalı Türk Bayrağı Makamın Neresinde Durur ?

Kanun gereği Türk Bayrağı makam sahibi koltuğuna oturduğu zaman makam sahibi kişinin / makamın sağında kullanılır. Makam masası önümüzde olacak şekilde karşıdan bakıldığında ise solumuzda kalır. Türk Bayrağı takılı olan direğe alem (Ay-Yıldız ) takılır. Logolu Bayraklara Alem ( Ay-Yıldız) takılmaz. Logolu bayrak makam sahibi koltuğuna oturduğunda solunda durur. Makam masası önümüzde ve bizim yüzümüz makam masasına ayakta bakıyor ike logolu bayrak makamın sağında durur.

Standart Telalı Makam Türk Bayrağı Ölçüsü : 100x150 cm
Telalı Makam Türk Bayrağı Kumaş Cinsi : SATEN
Telalı Makam Türk Bayrağı Sevkiyat Şekli : ÖZEL KARTON KUTUSU İLE
Telalı Makam Türk Bayrağında Kullanılan Ekstra Seçenek : SAÇAK

Özel logolu telalı makam bayrakları web sayfamıza gitmek için tıklayınız. TELALI LOGOLU BAYRAK
Klasik saten logolu bayraklara ait web sitemize gitmek için tıklayınız. KLASİK SATEN LOGOLU MAKAM BAYRAĞI

TELALI SATEN TÜRK BAYRAĞI DAİMİ OLARAK FİRMAMIZDA STOKLUDUR. 

Telalı Türk Bayrağı - Tela Kaplamalı Saten Makam Türk Bayrağı

 
 

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap