Şehit Mezarlığı İçin Türk Bayrağı - Kabristan / Mezarlık Bayrağı

Şehit Mezarlığı İçin Türk Bayrağı - Şehit Kabristan  Bayrağı -  Mezarlık Bayrağı

Şehitliklerde kullanılan Türk Bayrağı çeşitleri firmamız tarafından iöal edilip üretilmektedir. Farklı Boylarda Bayraklar kullanılmaktadır. En çok kullanılan ve Standart diğer ölçüler aşağıda sıralanmıştır. Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet dileriz. Ailelerine sabır ve başsağlığı dileriz.

ŞEHİT MEZARI İÇİN KULLANILAN TÜRK BAYRAĞI BAYRAK ÖLÇÜLERİ

STANDART BAYRAK ÖLÇÜLERİ : 20x30 cm / 30x45 cm / 40x60 cm / 50x75 cm / 70x105 cm

Şehit Mezarlığı İçin Türk Bayrağı

Şehit Mezarlığı İçin Türk Bayrağı

Şehit mezarlıklarında kullanılan bayraklar farklı ebatlarda imal edilmektedir. Ençok kullanılan ebatları 20x30 cm - 30x45 cm - 40x60 cm - 50x75 cm dir. Mezarlığa direk dikldi ise o zaman ölçü 70x105 cm veya 100x150 cm olarak kullanılmaktadır. Şehit tabutlarına 150x225 cm Türk Bayrağı kullanılır. 

Şehitliklerde Kullanılan Türk Bayrakları, Şehitlik Bayrağı Şehit tabutuna konulacak Türk Bayrağı hakkında genel bilgiler için Lütfen Tıklayınız.

Şehit mezarlıklarında kullanılan Türk Bayrakları

Her Ebatta Türk Bayrağını firmamızdan derhal teslim edilmek kaydı ile alabilirsiniz. Tüm Bayrak Ebatları Stokludur. Diğer bayrak boyutları için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz. ► TÜRK BAYRAĞI TÜM EBATLAR

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap