MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması

MEB BEYAZ BAYRAK - TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL BAYRAĞI

MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması firmamızca imal edilip üretilmektedir. İstenilen her ebatta ve kalitede imalatımız vardır. Farklı kumaş cinslerine ( Rashell, Alpaka, Polyester Kumaş, Saten vb. ) baskı yapılmaktadır. Baskıda kullanılan boya kalitesi ile baskı teknikleri ( Dijital baskı, Empirme Baskı, Ronjan Baskı, Fabrikasyon, Sergrafi vb. ) farklılık göstermektedir. Kaliteden ödün verilmeden üretim yapan firmamız tam kurumsal hizmet vermektedir. Bayrak harici firmamızdan MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul pirinç levhasını da temin edebilirsiniz.

TEKNİK ÇİZİM -  VEKTÖREL TAM ORİJİNAL : LİNK

TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL YENİ LOGOLU BAYRAK

TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL YENİ LOGOLU BAYRAK

 
 

 

YENİ - MEB BEYAZ BAYRAK - MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI TEMİZ OKUL BAYRAĞI

YENİ - MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrak ve Flaması

 

Milli Eğitim Bakanlığına ait Beyaz Bayrak - Temiz Okul, Sağlıklı okul bayrakları firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Bayraklar daimi olarak stokludur. Firmamızdan sürekli olarak temini mümkündür. Kaliteli olarak imal edilmektedir. 1. Sınıftır.


MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Bayrağı

 

BEYAZ BAYRAK - TEMİZ OKUL SAĞLIKLI OKUL TABELASI  - STANDART ÜRÜN

MEB Beyaz Bayrak - Temiz Okul Sağlıklı Okul Pirinç Tabela ve Levhası firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Standart levha ölçüsü 30x45 cm dir. Levha pirinç malzemeye asit indirme ( korezyon ) yöntemi ile renkli olarak yapılmaktadır. MEB Yönetmeliğine tam uygun levhadır.

Standart  Ölçü - METAL LEVHA ( Ahşap Hariç ) : 30x45 cm
Ahşap Ölçüsü Dıştan Dışa : 34x49 cm
Ürün ve Metal Özelliği : Pirinç asit indirme ( korozyon-oyma) sonrasında renkli oto boyası ile boyanıp hava şartlarına dayanıklılık açısından akrilik vernik uygulanmaktadır.
Ürün İçeriği ve Teslimat Şekli : 1 Adet Ahşap Kaide + 1 Adet Metal Levha + 4 Adet Gizli Vida Başlığı ve Montaj Vidası - Özel paket ile yollanır.
 

--- TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL YENİLEVHA ---

TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL ESKİ LEVHA

 

Temiz Okul Sağlıklı Okul Pirinç Tabela

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap