Tatil Sitesi Bayrak ve Flamaları

Tatil Sitesi Bayrak ve Flamaları

Tatil Sitesi Bayrak ve Flamaları tüm tatil siteleri için logolu gönder direği bayrak ve flamaları ile süsleme amaçlı kullanılan saten bayraklar kaliteli ve dayanıklı olarak farklı kumaş cinslerinde ve farklı baskı tekniklerinde firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir.  Logosu olmayan tatil sitelerine firmamız tarafından logo yapılmaktadır.

Tatil Sitesi Bayrak ve Flamaları için Standart Ölçüler

Tatil Sitesi Bayrak ve Flamaları tüm tatil siteleri için geçerli olan ve sıklıkla kullanılan 50x75 cm, 70x105 cm, 100x150 cm, 150x225 cm olarak kullanılmaktadır. Tatil siteleri büyük boyutlu flama, Atatürk Posteri v.b. ihtiyaçlarını da firmamızdan karşılayabilirler. Türk Bayrağı ile kullanıma uygun olan bu ölçüler harici istenilen her ebatta imalatlarımız vardır. Logolu bayraklarınız harici her ebatta Türk Bayraklarını da firmamızdan temin edebilirsiniz.

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap