MYK07 Oval Metal Yaka İsimliği

MYK07 OVAL METAL YAKA İSİMLİĞİ - KALİTELİ YAKA İSİMLİĞİ  – Süblimasyon baskıya uygundur.

Bu ürüne ait kalıpların tamamı firmamıza ait olduğu için mevcut olan her renk süblimasyon metaline tam profesyonel kesim yapılmaktadır. Süblimasyon baskıya uygundur. Özel toplu adetli siparişlerde o an bulunabilecek mevcut olan renkli alüminyum metallere de kesim yapılmaktadır. ( Lacivert, mavi, yeşil, turuncu, sarı, kırmızı vb. mevcut olan her renk alüminyum metale) Farklı renklerle kombinasyon yapılabilir. Çeşit ve model açısından zengindir. MYK07 Oval Metal Yaka İsimliği kaliteli bir üründür.

EBATLAR
En: 70 mm
Boy : 35 mm
Derinlik : 3 mm
Baskı alanı ebatları : 64 mm x 31,15 mm
Yaka isimliği tuturma aparatı : Plastik yaka iğnesi, yaka mıknatısı ( magnet ) , metal yaka iğnesi, yaka klipsi, maşalı yaka klipsi, iğneli-maşlı yaka klipsi

Zemin ve gövde bölümlerinin 11 Farklı süblimasyon metali renginde imalatı yapılmaktadır.

MYK07 Oval Metal Yaka İsimliği

MYK07 Oval Metal Yaka İsimliği

İSTENİLEN HER RENKTE MALZEME KESİLİR. KALIPLARIN TAMAMI KENDİMİZE AİTTİR.

Sublimasyon Alüminyum Plaka


MYK07 Oval Metal Yaka İsimliği

MYK07 Oval Metal Yaka İsimliği

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap