PM11 Pirinç Lama Masa İsimliği - Klasik

PM11 PİRİNÇ LAMA MASA İSİMLİĞİ KLASİK - PİRİNÇ MASA İSİMLİĞİ

Pirinç Lama Masa İsimliği - Klasik Tamamı pirinçten olan bu ürünümüze yazılacak olan Ad-Soyad ve eğer istenirse ünvan - Logo şu yollarla yazılmaktadır; asit indirme, pantograf ile gravür ederek, termal transfer ( sublimasyon ) veya folyo yapıştırma ile uygulama gerçekleştirilir. Diğer uygulama şekilleri ise; Pirinç görünümlü Alüminyum metale termal transfer ( süblimasyon baskı ), Çift katman ABS Plastiğe ( Rezopal ) lazer kazıma ile, veya folyo yapıştırma ile yapılmaktadır.

Ebatlar - Ölçüler ;
En - Genişlik : 19 cm
Boy - Yükseklik : 7 cm ( İsim Hanesi Takılı )
Derinlik ( Taban ) : 5 cm
İsim Hanesi Ölçüleri : 5 x 15 cm (50 mm x 150 mm )
ÜRÜN BİLGİSİ : 1. SINIF SAF %100 PİRİNÇ 
ÖMÜR BOYU GARANTİLİ ÜRÜN
 
GENEL BİLGİ : Firmamızdan aldığınız mevcut isimliğinizde ünvan veya kişi bilgisi değişikliğinde yalnızca üst isim bölümünün firmamıza gönderilmesi kafidir. Derhal yeni istenilen bilgiler ile aynı isimliğiniz hazırlanır ve tarafınıza gönderilir. Bu işlem üst bölümün zımpara makinesinden geçirilmesi düzlenip tekrar oyulması ile yapılır. Ayrıca üst isim bölümü fazladan almakta mümkün daimi olarak elimizde stokludur.
 
 
PM8 Pirinç Klasik Düz Lama Masa İsimliği
 

 

PM11 Pirinç Lama Masa İsimliği - Klasik - PİRİNÇ MASA İSİMLİĞİ

PM11 Pirinç Lama Masa İsimliği - Klasik

PM11 Pirinç Lama Masa İsimliği - Klasik

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap