Yaylı Sistem Duvara Monte Edilen Krom-Nikel Bayrak Direği - Duvar Direği

YAYLI SİSTEM DUVARA MONTE EDİLEN BAYRAK DİREĞİ - ORİJİNAL

Yaylı sistem duvara monte edilen bayrak direkleri genellikle paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Bayrağın kolay takılması için yaylı sistem eklenmiştir. Standart ölçüsü 125 cm dir. Fakat istenilen her ebatta imal edilmektedir. İsteğe bağlı olarak pirinç duvar direği imalatımızda mevcuttur. İstenilen her ölçüde imal edilmektedir. Firmamız tarafından imal edilip üretilen bayrak direkleri ister topuzlu istenirse Ay-Yıldız 'lı olarak temin edilebiir.

Standart Ebatlar : 75 cm, 100 cm , 125 cm, 150 cm

Yaylı Sistem Duvara Monte Edilen Krom-Nikel Bayrak Direği - Duvar Direği

Yaylı Sistem Duvara Monte Edilen Krom-Nikel Bayrak Direği - Duvar Tipi Bayrak Direği

Duvar Bayrak Direği

 

DUVAR DİREĞİ TOPUZ ve AYYILDIZI ( ALEM ) - MODÜLERDİR SÖKÜLÜR TAKILIR

Klasik Duvar Tipi Bayrak Direği - Milli Duvar Bayrak Direği

DUVAR DİREĞİ TABANA MONTE APARATI

DUVAR DİREĞİ TABANA MONTE APARATI

 

Duvara monte edilen duvar tipi bayrak direkleri firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. Kaliteli olarak imal edilen direklerin daimi olarak firmamızdan temini mümkündür. Ürünlerimiz 1. Sınıf işçiliğe ve malzeme kalitesine sahiptir. Ürünlerde kullanılan Türk Bayrakları ücrete tabi olarak ayrıca satılmaktadır.

 

 

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap