MEB Milli Eğitim Bakanlığı Bayrak ve Flamaları

MEB MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI BAYRAK ve FLAMALARI - GÖNDER BAYRAKLARI

MEB Milli Eğitim Bakanlığı Bayrak ve Flamaları  firmazca imal edilip üretilmektedir. Flamalara her şehrin kendi adı yazılmaktadır. İstenilen her ebatta imalatımız vardır. Farklı kumaş cinslerine ( Rashell, Alpaka, Polyester Kumaş, Saten vb. ) baskı yapılmaktadır. Baskıda kullanılan boya kalitesi ile baskı teknikleri ( Dijital baskı, Empirme Baskı, Ronjan Baskı, Fabrikasyon, Sergrafi vb. ) farklılık göstermektedir. İstenilen her kalitede imalatımız vardır.

MEB Milli Eğitim Bakanlşığına ait tün bayraklar firmamız tarafından imal edilip üretilmektedir. MEB Bayraklarının tamamının teminini daimi olak firmamızdan yapabilirsiniz. Kaliteli olarak imal edilmektedir. 1. Sınıftır.

 

14 ARA 2012
14 ARA 2012
18 EYL 2013
08 OCA 2015

Hoşgeldiniz

Değerli müşterimiz, web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler için hazırlanan bu sitede firmamıza ait ürünler yer almaktadır. Kaliteye özen vererek ürettiğimiz ürünlerin listesini 'Ürünlerimiz' menusunden bulabilirsiniz. Bu vesile ile ilginize teşekkür eder, siz değerli müşterilerimizle çalışma istek ve arzumuzu saygı ile belirtiriz. Mehmet BOZDEMİR ( Yönetim Kurulu Başkanı )

Ödeme Yap

Mail Order Formu

Siparis Formu

Biz Sizi Arayalım

Foto Galeri

Video Galeri

Anasayfam Yap Anasayfam Yap Anasayfam Yap